قبل از هر گونه گشت و گذار برای پیدا کردن نزدیک ‌ترین مرکز هوم اسکول و آموزش خانگی امیدواریم که اطلاعات کافی در مورد هوم اسکولینگ و مدرسه خانگی را از بخش مقالات آموزشی پلتفرم آموزشی دُرویان بدست آورده باشید

دُرویان تلاش می کند بهترین مربیان و روش های مختلف هوم اسکولینگ را به شما معرفی کند. شما می توانید با فاکتورهایی که پیشنهاد می دهیم از بین مدارس خانگی مختلف و روش های متنوع بهترین را برای خود انتخاب کنید.

آیا مربیان یا مراکز آموزش خانگی که در دُرویان معرفی می شوند قابل اعتماد بوده و حرفه ای هستند؟

روند تأیید صلاحیت مربیان در سیستم دُرویان برای پایه جدیدترین استاندارهای به روز جهانی در حوزه هوم اسکول است مربیان و مراکز مورد تأیید ما بر اساس موارد زیر بررسی و اعتبار سنجی و سپس راستی آزمایی می‌شوند

صلاحیت علمی : اشتغال به عنوان مربی هوم اسکول نیازمند گذرندان دوره های آکادمیک تئوری و عملی متنوعی است که افراد متقاضی فعالیت در این حوزه با گواهی دُرویان می‌بایست گواهی شرکت در این دوره های را ارائه کرده یا در دوره های مربوط در مراکز معبر مورد تأیید دُرویان شرکت کرده و پس اخذ گواهی صلاحیت حرفه‌ای درخواست عضویت در شبکه مدرسین دُرویان را ارائه دهند.

صلاحیت تجربی: پس از گذراندن دوره صلاحیت علمی و حرفه‌ای همه متقاضیان باید بصورت دستیار در در چندین مرحله  تحت نظارت اساتید به کسب تجربه پرداخته و موفق به کسب گواهی صلاحیت تجربی شوند.

صلاحیت اخلاقی: با توجه به آنکه مربیان تأثیر زیادی بر شکل گیری شخصیت فرزندان ما دارند بنابراین بررسی صلاحیت اخلاقی مربیان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هیچ گاه مربیان درویان بدون بررسی صلاحیت اخلاقی گواهی تأیید بری شروع بع کار دریافت نمی کنند.

پس از همه این بررسی‌ها ما لیستی از بهترین مربیان آموزش خانگی و مراکز هوم اسکول در مناطق مختلف با توضیحات کامل از رتبه صلاحیت حرفه‌ای ، تجربه نظرات مخاطبان و امتیازات ، گواهی نامه‌ها و دستاورد‌ها را به شما ارائه می‌دهیم تا با آگاهی کامل به انتخاب مربی مدرسه خانگی خود یا مراکز آموزش خانگی بپردازید. 

شما می توانید نظر خود راجع به مربیان و مراکز مختلف را در بخش مربوط به هر کدام در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. بی صبرانه منتظر شنیدن تجربیات شما هستیم