درباره ما

بیشتر در مورد تیم شگفت انگیز ما و نحوه کمک آنها به شما کشف کنید!
 

مأموریت و چشم‌انداز ما

DorVian.com نزدیک به 10 سال است که به خانواده های مدرسه خانگی مانند شما کمک می‌کند. ما به شما کمک می کنیم تا با تجربه سفر مدرسه خانگی خود، بار را سبک کنید. در واقع، ما معتقدیم که همه باید در خانه خوشحال باشند! به همین دلیل است که تیم ما به طور مداوم ابزارهای بسیار زیبا، بررسی محصولات، راهنماها، مشاوره و پشتیبانی را برای همه خانواده‌های آموزش خانگی ارائه می کند.

استقبال کردن

از دانش‌آموزان خانگی از همه طبقات و سطوح تجربه دعوت می‌شود تا به ما بپیوندند تا با هم این ماجراجویی را در آغوش بگیریم.

 

الهام بخش

در میانه سفر مدرسه خانه خود، از دیگرانی که پیش از شما رفته اند، نصیحت و الهام خواهید گرفت.

 

تغییر زندگی

گام‌هایی که در مسیر تغییر زندگی در مدرسه برمی‌دارید، پایه و اساس موفقیت شما خواهد بود. ما برای کمک اینجا هستیم!

تاریخچه DorVian.com

آموزش در خانه هیجان انگیزترین حرکت در آموزش امروز است! با این حال، دقیقاً جدید نیست. تا سال 1850 اکثر کودکان در آمریکا در خانه تحصیل می کردند. در آغاز قرن بیستم و در قرن بیستم حضور اجباری در مدارس عادی شد. با این حال، در 25 سال گذشته شاهد احیای آموزش خانگی با انفجار محبوبیت در سال های اخیر بوده ایم. اگر همه چیز در مورد آموزش خانگی را نخوانده اید، ممکن است بخواهید!

در سال 1393، DorVian.com متولد شد و به توانمندسازی والدین برای ایجاد محیط آموزشی ایده آل برای فرزندشان در خانه اختصاص یافت! با آگاهی از اینکه هر کودکی منحصر به فرد است و نیاز به آموزش منحصر به فرد دارد، ما شما را تشویق می کنیم که مدرسه خانگی خود را متناسب با این نیازها سفارشی کنید. به همین دلیل است که DorVian.com ابزارهای رایگان شگفت انگیز و زیبایی را برای مدرسه خانگی شما ایجاد می کند. ما به شما کمک می کنیم تا بار را سبک کنید تا بتوانید روی چیزهای بزرگ تمرکز کنید!

آموزش در خانه برای رشد انفجاری آماده است، و با آن رشد مسئولیت پذیرفتن تنوع باورنکردنی خانواده‌هایی که برای مدرسه خانگی انتخاب می‌کنند، به وجود می‌آید. DorVian.com از رویکرد منحصر به فرد هر خانواده برای آماده کردن فرزندان خود برای موفقیت پشتیبانی می کند! و، در وب‌سایت ما برای همه نوع معلمان خانگی راهنمایی خواهید یافت. DorVian.com را کاوش کنید و به ما اجازه دهید تا به شما کمک کنیم که در خانه با خوشحالی … از همان ابتدا، با شروع آموزش در خانه تا کمک به بزرگسالان جوان خود را در جهان راه اندازی کنید!

داوطلبان DorVian.com

ما از همکاری با سایر دانش‌آموزان خانگی لذت می‌بریم – کار با والدین و وبلاگ‌نویسان که در خانه آموزش می‌دهند. یکی از راه هایی که ما از آوردن صدای شما به سایت خود لذت می بریم، مشارکت های داوطلبانه است. ما می دانیم که شما در زمینه هایی که ما نداریم تجربه دارید… و به آن احترام می گذاریم! اگر علاقه مند به اشتراک گذاری مشاوره یا تجربه خود از طریق مشارکت های منظم مقاله هستید، لطفاً با DorVian.com@gmail.com تماس بگیرید .

تشویق والدین مکتب خانه دیگر والدین مکتب خانه، سودمندترین راه برای کمک به دیگران در سفر خانه داری است. ما عاشق همکاری با نویسندگان مکتب خانه هستیم و به آنها بستری برای به اشتراک گذاشتن توصیه ها، نکات و الهام بخش می دهیم! اگر علاقه مند به اشتراک گذاری تجربیات مدرسه خانگی خود از طریق مقاله های منظم هستید ، لطفا با DorVian.com@gmail.com تماس بگیرید . لطفا فقط کسانی که در خانه تحصیل کرده اند یا در حال حاضر در خانه آموزش می بینند باید درخواست دهند.