نحوه ورود به هوم اسکول

اگر اینجا هستید پس احتمالا ذهن شما درگیر این شده که چگونه به هوم اسکول و سیستم آموزش خانگی یا همان مدرسه خانگی وارد شوید. باید به شما بگوییم که ورود به سیستم آموزشی هوم اسکول بسیار آسانتر از چیزیست که فکر می کنید. اگر هنوز آموزش در خانه را برای فرزندتان شروه نکرده اید باید بدانید که فرآیند شروع آموزش در خانه چند گام اساسی دارد. با یک سری اقدامات و آگاهی های درست، تجربه هوم اسکولینگ شما می‌تواند شگفت انگیز باشد. پس مراحل زیر را دنبال کنید.

گام اول: کسب اطلاع و آگاهی کامل از مفهوم هوم اسکول است

گام دوم: اینکه بدانیم برای ورود به سیستم آموزشی هوم اسکول چه چیز هایی نیاز داریم

گام سوم: انتخاب یکی از شیوه های کار در هوم اسکول یا تلفیقی از چند روش مختلف به کمک کارشناسان هوم اسکول

گام چهارم: ورود به پیش دوره ، در این مرحله پدر و مادر به همراه فرزندان برای ورود کامل به هوم اسکول آماده می شوند چرا که تغییر باید آرام آرام صورت بگیرد

 

برای دبیرستان خانگی به چه چیزهایی نیاز دارم؟

بسیاری از والدین می ترسند که در دوران مدرسه نتوانند همه چیز را پوشش دهند یا تمام نیازهای نوجوان خود را برآورده کنند. به‌عنوان یکی از آن والدین، ما اغلب این احساس را داشتیم، اما وقتی فرزندانمان به کالج و آموزش شغلی رفتند، متوجه شدیم که تحصیلاتشان در مدرسه در خانه امتحانش را پس داده است. تعداد انگشت شماری از چیزهای مهم وجود دارد که می خواهید با شروع آموزش در منزل دانش آموز خود، آنها را پیگیری کنید.

  • یک برنامه چهار ساله دبیرستان ایجاد کنید
  • سوابق دبیرستان را خوب نگه دارید
  • فرصت های کارآموزی و کارآموزی را بررسی کنید
  • کشف کنید که آیا ثبت نام دوگانه برای نوجوان شما مناسب است یا خیر
  • رونوشت کامل دبیرستان در خانه را آماده کنید
  • از یک الگوی دیپلم دبیرستان استفاده کنید

نگران نباشید، شما می توانید یک دبیرستان در خانه ایجاد کنید

بسیاری از والدین این فرصت شگفت انگیز را صرفاً به این دلیل رد می کنند که می ترسند نتوانند این کار را انجام دهند. یکی از بهترین چیزها در مورد آموزش در خانه در “روز” ما، انبوهی از منابع مدرسه خانگی است. والدین دیگر مجبور نیستند هر موضوعی را تدریس کنند، آنها به راحتی می توانند از طریق دوره های آنلاین دبیرستان ، کلاس های زنده یا حتی ویدیوهای موضوع دبیرستان کمک بیابند. چه بهتر، بسیاری از این گزینه ها به صورت رایگان در دسترس والدین هستند! اگر می خواهید دانش آموز دبیرستانی خود را در خانه آموزش ببینید، نترسید. شما می توانید آن را انجام دهید!